Komfortowe spanie

Wytworzenie przyjemnego klimatu w sypialni jest nieodzownym warunkiem tego, by sen nie był zakłócony. Przyjemny dotyk pościeli, oddychający materiał, a do tego szczególny design będą stanowić spójną całość. Warto zatem wcześniej przejrzeć dokładnie ofertę pościeli Andropol, w której nie brakuje rozmaitości wykonanych z wysokiej jakości bawełny, której sploty charakteryzują się wysoką gramaturą.

Wyszukany komplet

Pościel Andropol w swoich kolekcjach przedstawia się bardzo obficie. Klienci mogą indywidualnie dobierać opcje kolorystyczne, które występują w całej palecie barw, jak również stawiać na nietypowe wzornictwo. Piękne kwiaty, pasy, romby, urzekające printy puzzli czy reniferów zdobędą niejedno serce. Do pełni zadowolenia proponowane są komplety pościeli o wymiarach:

  • miękka pościel andropolposzwy na kołdrę: 160 x 200, 140 x 200;
  • poszewek na poduszki: 70 x 80.

Zapięcie poszewek na zamek błyskawiczny jest wygodne i dostępne w każdorazowym zestawieniu.

Codzienny odpoczynek nocą

Wygodna pościel sprawia, że nasze ciało może swobodnie oddychać a przepocenie się będzie dalekie. Dlatego też producent Andropol zadbał o swoje tkaniny, by były urzekające wizualnie ale też zapewniały maksymalny komfort użytkowania o każdej porze roku.

 Komfortowe spanie